Betlima Para Çekme Metotları

[arbtnshorcode pos=”center” link=”https://t2m.io/pasco” title=”30 TL Kazanmak için Tıkla ve Üye Ol!” text=”white” bold=”yes” bg=”green” rel=”nofollow noopener noreferrer”]
Betlima, kullanıcılarına yönelik çalışmaları ile fark yaratmayı başarıyor. Bu çalışmalardan bir tanesi de finansal alanda ve emin olun fazlasıyla işlevsel bir liste sizleri bekliyor. Çekimlerin yaklaşık 30 dakika içerisinde tamamlandığı ifade ediliyor. Elbette bu süre uzayabilir. Bu konuda Betlima canlı yardım hattı sizlere yardımcı olabilir.

Betlima Para Çekme Seçenekleri

Betlima para çekme metotları hakkında konuşacağız ve dilerseniz vakit kaybetmeden başlayalım.

betlima para çekme

Banka Havalesi

Bu yöntemi kullanarak sizler de anlaşmalı bankalar aracılığı ile işlem yapabiliyorsunuz. En az 100 liralık talep verebilirsiniz fakat maksimum rakam hakkında bir bilgi yok. Güncellemelere bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor ve destek ekibinden bilgi almanızı rica ediyoruz. Betlima para çekme metotları banka havalesinin yer alması güzel bir detay. Günün her saati işlem yapma avantajına sahipsiniz ve komisyon alınmıyor.

Papara

Online cüzdan desteği devam ediyor ve Betlima para çekme metotları arasında bu isme de yer veriliyor. Minimum 50 lira talep oluşturabilirsiniz ve gayet esnek bir limit belirlemesi olduğunu düşünüyoruz. Papara ile 7 gün 24 saat işlem yapma avantajına sahip olduğunuzu da hatırlatmak isteriz.

Kredi Kartı

Kendi adınıza ait kartlara çekim yapabilirsiniz ve en az 200 liralık talep verebilirsiniz. Farklı bir kart sahibi ya da farklı bir isim için çekim yapamayacağınızı da belirtmek isteriz. Bu konuda fazlasıyla hassas bir tutum sergiliyor ve güvenlik önlemlerini de üst düzey seviyede tutuyorlar.

  • Jeton
  • Hızlı havale envoy
  • Neteller
  • Ecopayz

Betlima para çekme metotları başlığı altında diğer yöntemlere de yer vermek istedik. Finansal işlemler menüsüne giriş yaptığında detayları görüntüleyebiliyorsunuz. Finansal konularda en çok güven veren adreslerden biri ve sizleri de bu adrese davet ediyoruz.

Gerek çekim gerek yatırım sürecinde bir adım önde yer alan firma, güven vermeye devam ediyor. Hemen şimdi yerinizi alarak sizler de işlemlerinizi yapabilirsiniz.