Betlima Para Yatırma Metotları

[arbtnshorcode pos=”center” link=”https://t2m.io/pasco” title=”30 TL Kazanmak için Tıkla ve Üye Ol!” text=”white” bold=”yes” bg=”green” rel=”nofollow noopener noreferrer”]
Betlima adresine üye olduktan sonra ilk yatırım işlemi için sizler de harekete geçebilirsiniz. Sizlere birkaç seçenek sunuluyor. Seçenekler için belirlenen limitler olduğunu da ifade etmeliyiz. Kurallara uygun bir şekilde yatırım yapabilmek için limitlere dikkat etmeniz gerektiğini unutmayınız.

Betlima Para Yatırma Seçenekleri

Betlima para yatırma metotları nelerdir ve ne şekilde işlem yapabiliriz? Gelin hep birlikte bu seçeneklere göz atalım…

betlima para yatırma

Envoy Hızlı Havale

Bu yöntem ile birlikte bankaların anlık olarak belirlediği rakamları yatırabiliyorsunuz. Bazen 150 lira bazen ise 2500 lira gibi tutarlar karşınıza çıkıyor. Hızlı davranmak durumundasınız ve bu rakamlar sürekli olarak güncellenecektir. Betlima para yatırma metotları arasında yer alan bu yöntem oldukça popüler ve hızlı işlem yapmak isteyenlerin öncelikli tercihidir.

Papara

Online cüzdan kullanarak da yatırımlarınızı sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. Betlima para yatırma metotları saymakla bitmiyor ve papara da onlardan biri. En az 100 lira yatırabilirsiniz ve saniyeler içerisinde ödemeniz hesaba geçecektir. Gayet güvenilir ve kullanışlı bir yöntem olduğunu da hatırlatmakta fayda var.

Qr Kod

Yine güvenilir yöntemlerden biri olarak lanse edilen qr kodu da kullanabilirsiniz. En az 20 liralık yatırım yapabilirsiniz ve tabi anlaşmalı bankaları kullanmanız gerekiyor. Betlima para yatırma metotları arasında en hızlı seçeneklerden bir tanesidir.

Kredi Kartı

Her zaman güncel ve aktif olmasa da zaman zaman kredi kartı ile de yatırım yapma şansına sahip oluyorsunuz. Bilmeniz gereken şey ise size ait kredi kartını kullanabileceğiniz olacaktır. Farklı bir hesap üzerinden işlem kesinlikle yapamazsınız.

  • Neteller
  • Ecopayz
  • Cepbank
  • Banka havalesi

Yöntemlerin sayısı çok fazla ve hepsini sığdıramadık. Finansal işlemler menüsünü ya da destek ekibini ziyaret ederseniz eğer sizler de geniş çapta bilgi alabilirsiniz. Bu konuda sorun yaşatmayacak olan bir firmadır ve güvenilir olduklarını sizler de net bir şekilde görecek ve bize hak vereceksiniz.